  • K95X103X40-ZW
K95X103X40-ZW Bearing | Loyal
K95X103X40-ZW interchange INA K95X103X40-ZW
K95X103X40-ZW cross reference INA K95X103X40-ZW
K95X103X40-ZW Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: K95X103X40-ZW
m 266 g / Weight
Category Bearings
Inventory 0.0
Size (mm) 95x103x40
Width (mm) 40
Product Group B04144
nG 4950 1/min / Limiting speed
Fw 95 mm
Ew 103 mm
Bc 40 mm