  • TR6513051
TR6513051 Bearing | Loyal
TR6513051 interchange KBC TR6513051
TR6513051 cross reference KBC TR6513051
TR6513051 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: TR6513051
D 130 mm
d 65 mm
T 51 mm
B 48 mm
C 39 mm
a 34.2 mm
Weight 3.036 Kg
r1 min. 3.5 mm
r3 min. 3.5 mm
r4 min. 3.5 mm
r2 min. 3.5 mm