  • TR9516042
TR9516042 Bearing | Loyal
TR9516042 interchange KBC TR9516042
TR9516042 cross reference KBC TR9516042
TR9516042 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: TR9516042
D 160 mm
d 95 mm
T 42.5 mm
B 40 mm
C 34 mm
a 36.4 mm
Weight 3.309 Kg
r1 min. 4 mm
r3 min. 2.5 mm
r4 min. 2.5 mm
r2 min. 4 mm