  • TR9015038
TR9015038 Bearing | Loyal
TR9015038 interchange KBC TR9015038
TR9015038 cross reference KBC TR9015038
TR9015038 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: TR9015038
D 150 mm
d 90 mm
T 38.5 mm
B 36 mm
C 30 mm
a 34.5 mm
Weight 2.549 Kg
r1 min. 2.5 mm
r3 min. 2 mm
r4 min. 2 mm
r2 min. 2.5 mm