  • 6203LHA-15
6203LHA-15 Bearing | Loyal
6203LHA-15 interchange PFI 6203LHA-15
6203LHA-15 cross reference PFI 6203LHA-15
6203LHA-15 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 6203LHA-15
D 40 mm
d 15 mm
B 12 mm