  • HC62/28DD
HC62/28DD Bearing | Loyal
HC62/28DD interchange KBC HC62/28DD
HC62/28DD cross reference KBC HC62/28DD
HC62/28DD Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: HC62/28DD
D 58 mm
d 28 mm
B 16 mm
C 16 mm
r 1 mm