  • 100PCR2201
100PCR2201 Bearing | Loyal
100PCR2201 interchange NSK 100PCR2201
100PCR2201 cross reference NSK 100PCR2201
100PCR2201 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 100PCR2201
d 100 mm
A 152 mm
J 165 mm
L 235 mm
h1 10 mm
H2 234,5 mm