  • 100NNU68210
100NNU68210 Bearing | Loyal
100NNU68210 interchange KOYO 100NNU68210
100NNU68210 cross reference KOYO 100NNU68210
100NNU68210 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 100NNU68210
B 210 mm
d 500 mm
D 680 mm
Fw 547 mm
db min 552 mm
Weight 225 Kg
r min. 5 mm
da max 542 mm
ra max. 4 mm
da min. 520 mm
Da max. 660 mm