  • 100FC69510
100FC69510 Bearing | Loyal
100FC69510 interchange KOYO 100FC69510
100FC69510 cross reference KOYO 100FC69510
100FC69510 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 100FC69510
d 500 mm
D 690 mm
B 510 mm
C 510 mm
Fw 552 mm
r min. 5 mm
Weight 590 Kg
r1 min. 5 mm