  • 100DC72300B
100DC72300B Bearing | Loyal
100DC72300B interchange KOYO 100DC72300B
100DC72300B cross reference KOYO 100DC72300B
100DC72300B Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 100DC72300B
B 300 mm
d 500 mm
D 720 mm
Fw 556 mm
db min 561 mm
Weight 405 Kg
r min. 7 mm
da max 551 mm
ra max. 5,5 mm
da min. 532 mm
Da max. 688 mm