  • ZKLN50110-2Z
ZKLN50110-2Z Bearing | Loyal
ZKLN50110-2Z interchange INA ZKLN50110-2Z
ZKLN50110-2Z cross reference INA ZKLN50110-2Z
ZKLN50110-2Z Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: ZKLN50110-2Z
D 110 mm
d 50 mm
B 54 mm
C 54 mm
d1 80 mm
r min. 0,6 mm
Weight 2,5 Kg
r1 min. 0,6 mm