  • 100DC72270A
100DC72270A Bearing | Loyal
100DC72270A interchange KOYO 100DC72270A
100DC72270A cross reference KOYO 100DC72270A
100DC72270A Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 100DC72270A
B 270 mm
d 500 mm
D 720 mm
Fw 556 mm
db min 565 mm
Weight 353 Kg
r min. 8 mm
da max 551 mm
ra max. 6 mm
da min. 532 mm
Da max. 688 mm