  • 120TAF03
120TAF03 Bearing | Loyal
120TAF03 interchange NACHI 120TAF03
120TAF03 cross reference NACHI 120TAF03
120TAF03 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 120TAF03
D 260 mm
d 120 mm
B 55 mm
C 55 mm
r min. 3 mm
Weight 14,8 Kg
r1 min. 1,1 mm