  • KB40-PP-AS
KB40-PP-AS Bearing | Loyal
KB40-PP-AS interchange INA KB40-PP-AS
KB40-PP-AS cross reference INA KB40-PP-AS
KB40-PP-AS Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: KB40-PP-AS
L 80 mm
D 62 mm
Fw 40 mm
Dn 59 mm
L2 60,3 mm
N2 3 mm
BL2 2,15 mm