  • 100TAF21
100TAF21 Bearing | Loyal
100TAF21 interchange NACHI 100TAF21
100TAF21 cross reference NACHI 100TAF21
100TAF21 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 100TAF21
D 215 mm
d 100 mm
B 47 mm
C 47 mm
r min. 3 mm
Weight 7,41 Kg
r1 min. 1,1 mm