  • 22216EMW33
22216EMW33 Bearing | Loyal
22216EMW33 interchange SNR 22216EMW33
22216EMW33 cross reference SNR 22216EMW33
22216EMW33 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 22216EMW33
D 140,000 mm
d 80,000 mm
H 33,000 mm