  • 22216EMKW33
22216EMKW33 Bearing | Loyal
22216EMKW33 interchange SNR 22216EMKW33
22216EMKW33 cross reference SNR 22216EMKW33
22216EMKW33 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 22216EMKW33
D 140,000 mm
d 80,000 mm
H 33,000 mm