  • PC40620024/206CS
PC40620024/206CS Bearing | Loyal
PC40620024/206CS interchange PFI PC40620024/206CS
PC40620024/206CS cross reference PFI PC40620024/206CS
PC40620024/206CS Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: PC40620024/206CS
D 62 mm
d 40 mm
B 24 mm
C 20,6 mm