  • PC30470021/18CS
PC30470021/18CS Bearing | Loyal
PC30470021/18CS interchange PFI PC30470021/18CS
PC30470021/18CS cross reference PFI PC30470021/18CS
PC30470021/18CS Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: PC30470021/18CS
D 47 mm
d 30 mm
B 21 mm
C 18 mm