- Loyal
- PAST627A
PAST627A Bearing | Loyal
| PAST627A interchange PFI PAST627A | |
| PAST627A cross reference PFI PAST627A | |
| PAST627A Equivalent bearing interchange guide: | |
| Price: | enquiry |
| Model Number: | PAST627A |
| D | 100 mm |
| d | 55,563 mm |
| Size (mm) | 55.563x100x55.5 |
| Width (mm) | 55,5 |
| Bearing number | PAST627A |
| Bore Diameter (mm) | 55,563 |
| Outer Diameter (mm) | 100 |
UCTH210-31J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH210-31J-300
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 15/16
UCTH211-32J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH211-32J-300
SDI: B-R1/8
SD: 2.00000000
UCTH209-27J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH209-27J-300
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 11/16
UCTH210-32J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH210-32J-300
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 2.00000000



PAST627A PDF download