  • 22216EAKW33
22216EAKW33 Bearing | Loyal
22216EAKW33 interchange SNR 22216EAKW33
22216EAKW33 cross reference SNR 22216EAKW33
22216EAKW33 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 22216EAKW33
D 140,000 mm
d 80,000 mm
H 33,000 mm