- Loyal
- EE126096D/126150+A
EE126096D/126150+A Bearing | Loyal
| EE126096D/126150+A interchange NTN EE126096D/126150+A | |
| EE126096D/126150+A cross reference NTN EE126096D/126150+A | |
| EE126096D/126150+A Equivalent bearing interchange guide: | |
| Price: | enquiry |
| Model Number: | EE126096D/126150+A |
| D | 381 mm |
| d | 244,475 mm |
| T | 146,05 mm |
| Size (mm) | 244.475x381x146.05 |
| Width (mm) | 146,05 |
| Bearing number | EE126096D/126150+A |
| Bore Diameter (mm) | 244,475 |
| Outer Diameter (mm) | 381 |
UCTH207-22J-230 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH207-22J-230
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 3/8
UCTH209-28J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH209-28J-300
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 3/4
UCTH208-24J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH208-24J-300
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 1/2
UCTH208-25J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH208-25J-300
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 9/16



EE126096D/126150+A PDF download