- Loyal
- EE126096D/126150/126151D
EE126096D/126150/126151D Bearing | Loyal
| EE126096D/126150/126151D interchange NTN EE126096D/126150/126151D | |
| EE126096D/126150/126151D cross reference NTN EE126096D/126150/126151D | |
| EE126096D/126150/126151D Equivalent bearing interchange guide: | |
| Price: | enquiry |
| Model Number: | EE126096D/126150/126151D |
| D | 381 mm |
| d | 244,475 mm |
| T | 304,8 mm |
| Size (mm) | 244.475x381x304.8 |
| Width (mm) | 304,8 |
| Bearing number | EE126096D/126150/126151D |
| Bore Diameter (mm) | 244,475 |
| Outer Diameter (mm) | 381 |
UCTH210-31J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH210-31J-300
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 15/16
UCTH201-8J-150 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH201-8J-150
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1/2
UCTH207-22J-230 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH207-22J-230
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 3/8



EE126096D/126150/126151D PDF download