- Loyal
- F16094
F16094 Bearing | Loyal
| F16094 interchange Fersa F16094 | |
| F16094 cross reference Fersa F16094 | |
| F16094 Equivalent bearing interchange guide: | |
| Price: | enquiry |
| Model Number: | F16094 |
| D | 134 mm |
| d | 27 mm |
| B | 50 mm |
| Size (mm) | 27x134x50 |
| Width (mm) | 50 |
| Bearing number | F16094 |
| Bore Diameter (mm) | 27 |
| Outer Diameter (mm) | 134 |
UCTH210-32J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH210-32J-300
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 2.00000000



F16094 PDF download