  • KB20-PP-AS
KB20-PP-AS Bearing | Loyal
KB20-PP-AS interchange INA KB20-PP-AS
KB20-PP-AS cross reference INA KB20-PP-AS
KB20-PP-AS Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: KB20-PP-AS
L 45 mm
D 32 mm
Fw 20 mm
Dn 30,3 mm
L2 31,2 mm
N2 2 mm
BL2 1,6 mm