  • 115FSF180
115FSF180 Bearing | Loyal
115FSF180 interchange NSK 115FSF180
115FSF180 cross reference NSK 115FSF180
115FSF180 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 115FSF180
D 180 mm
d 115 mm
B 98 mm
C 85 mm
U 165 mm
d1 133 mm
Angle 5,5 °
r min. 1 mm
Weight 10,5 Kg
r1 min. 1 mm