  • GEEM100ES-2RS
GEEM100ES-2RS Bearing | Loyal
GEEM100ES-2RS interchange LS GEEM100ES-2RS
GEEM100ES-2RS cross reference LS GEEM100ES-2RS
GEEM100ES-2RS Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: GEEM100ES-2RS
D 150 mm
d 100 mm
B 90 mm
C 55 mm
d1 113 mm
dk 130 mm
Angle 4 °
r min. 1 mm
Weight 4,65 Kg
r1 min. 1 mm