  • GEEW160ES
GEEW160ES Bearing | Loyal
GEEW160ES interchange LS GEEW160ES
GEEW160ES cross reference LS GEEW160ES
GEEW160ES Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: GEEW160ES
D 230 mm
d 160 mm
B 160 mm
C 80 mm
d1 177 mm
dk 200 mm
Angle 4 °
r min. 1 mm
Weight 15,8 Kg
r1 min. 1 mm