  • GEEW110ES
GEEW110ES Bearing | Loyal
GEEW110ES interchange LS GEEW110ES
GEEW110ES cross reference LS GEEW110ES
GEEW110ES Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: GEEW110ES
D 160 mm
d 110 mm
B 110 mm
C 55 mm
d1 124 mm
dk 140 mm
Angle 4 °
r min. 1 mm
Weight 5,53 Kg
r1 min. 1 mm