  • GEEW50ES-2RS
GEEW50ES-2RS Bearing | Loyal
GEEW50ES-2RS interchange LS GEEW50ES-2RS
GEEW50ES-2RS cross reference LS GEEW50ES-2RS
GEEW50ES-2RS Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: GEEW50ES-2RS
D 75 mm
d 50 mm
B 50 mm
C 28 mm
d1 57 mm
dk 66 mm
Angle 4 °
r min. 0,6 mm
Weight 0,62 Kg
r1 min. 1 mm