  • GE220ES-2RS
GE220ES-2RS Bearing | Loyal
GE220ES-2RS interchange LS GE220ES-2RS
GE220ES-2RS cross reference LS GE220ES-2RS
GE220ES-2RS Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: GE220ES-2RS
D 320 mm
d 220 mm
B 135 mm
C 100 mm
dk 275 mm
Angle 8 °
r min. 1,1 mm
Weight 35,7 Kg
r1 min. 1,1 mm