  • EPB 5008V-8RRG0+135L C0 EPB-V
EPB 5008V-8RRG0+135L C0 Bearing | Precision Ball Screw
EPB 5008V-8RRG0+135L C0 interchange THK EPB 5008V-8RRG0+135L C0
EPB 5008V-8RRG0+135L C0 cross reference THK EPB 5008V-8RRG0+135L C0
EPB 5008V-8RRG0+135L C0 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: EPB 5008V-8RRG0+135L C0
d: 135.000
D: EPB 5008V-8
B: Overall thread lenght is added to the both ends of the stroke 10mm.
r(min): There is the groove on both ends of the stroke.
EPC 1605-6 RRG0+85L C0 EPC
MN: 85.000
NOTE2: EPC 1605-6
EPB 1605-6 RRG0+85L C0 EPB
MN: 85.000
NOTE2: EPB 1605-6
EPB 1605V-6RRG0+85L C0 EPB-V
NOTE2: EPB 1605V-6
NOTE1: Overall thread lenght is added to the both ends of the stroke 10mm.
EPB 4012V-8RRG0+172L C0 EPB-V
NOTE2: EPB 4012V-8